رونمایی از بازی «مارپله» ظریف و کری/ شش آوردن آمریکایی ها و پله های صعود ایران را در این انیمیشن زیبا ببینید .

در این روزهای حساس مذاکرات، برای اولین بار پویا نمایی «مارپله» ساخته شده توسط گروه رسانه ای فاطر فارس را به ملت با عظمت ایران تقدیم می کند.
مذاکرات هسته ای ۱۲ ساله ایران و کشورهای غربی به روزهای حساس و دقیقه ۹۰ رسیده است. دفاع از غیرت و تدین و امانتداری مذاکره کنندگان با وجود معصوم نبودن آنها و احتمال خطا در تشخیص و عمل، توسط رهبری، همواره به عنوان برگ برنده تیم مذاکره کننده ایرانی بوده است.

هر زمانی که زیاده خواهی طرف غربی بیشتر شد، بیانات آمیزه با حکمت و قدرت رهبری نظام، بازی دشمن را به هم ریخت. انتخابات ۲۴ خرداد و حضور پرشور مردم ایران اسلامی، حمایت های رهبر انقلاب همان «شش آوردن ها» و از پله های ترقی و پیشرفت بالا رفتن در بازی مارپله با طرف حقه باز و حیله گر آمریکایی است. نعمتی که باید قدردان آن بود و بی شک تیزهوشی و غیرت و هوشیاری تیم مذاکره کننده به این داشته ها ضریب مضاعف خواهد داد.

گروه رسانه ای فاطر پویا نمایی «مارپله» ساخته شده به نویسندگی و کارگردانی علی براتی را به ملت با عظمت ایران تقدیم می کند. خوش رقصی های بیهوده آمریکایی ها بعد از توافق ژنو و انتشار فکت شیت بعد از لوزان، خوی وحشی گری و دنائت آمریکایی ها، دبه درآوردن از موضوعاتی است که در این انیمیشن با هنرمندی تمام به تصویر کشیده شده است.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Template Design:Dima Group