«پشت پرده»؛ انیمیشنی که پشت صحنه دبه های آمریکا را روایت می کند

درست در همان زمانی که مقام معظم رهبری با طرح مفهوم «نرمش قهرمانانه» به ابتکار دولت برای گشایش فضای اعتمادسازی در فضای بین المللی احترام گذاشتند، هشدار دادند که “به آمریکاییها بدبینیم، دولت آمریکا غیرقابل اعتماد و خودبرتربین و عهدشکن است، من با مذاکره مخالف نیستم اما به نتایج آن خوشبین نیستم و به طرف مقابل اعتماد ندارم” این ها جملاتی است که رهبری از سالها قبل تا کنون به مسئولین کشور گوشزد کرده اند. راز این بیانات این است که رهبر انقلاب با تأکید بر بی اعتمادی به امریکا می خواهند به تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان هشدار دهند که طرف مقابل، دشمن ماست و به هیچ وجه نمی توان به او اعتماد کرد.

در حالی که مذاکرات ۱۲ ساله ایران با کشور های ۱+۵ در وقت اضافه در حال پیگیری است آمریکا به سیاق همیشگی خود در چند روز اخیر با صحنه گردانی رژیم صهیونیستی زیر میز مذاکره زد و با این حال مذاکره تا فردا ادامه خواهد یافت، اما معلوم نیست چنانچه توافقی صورت گیرد آیا آمریکا حاضر به پذیرش تعهدات خود می شود؟

رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان به روحیه استکباری آمریکا اشاره کردند و در پاسخ به سوال «تکلیف استکبارستیزی بعد از مذاکرات چیست؟» فرمودند: «مگر مبارزه با استکبار تعطیل‌بردار است؟ خودتان را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید»
در این روزهای حساس مذاکرات،گروه رسانه ای فاطر فارس پویا نمایی «پشت پرده» را به ملت با عظمت ایران تقدیم می کند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Template Design:Dima Group